.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 –oji Martyno Liudviko Rėzos kultūros ir meno premija

Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad 10 –oji Martyno Liudviko Rėzos kultūros ir meno premija paskirta mūsų mokyklos vyr. mokytojui ALBERTUI DANILEVIČIUI. Savo unikaliais darbais Jūs puošiate ne tik mūsų mokyklos erdves, bet taip pat puoselėjate ir išskirtinį miesto įvaizdį, naudodamas natūralias, šiam kraštui būdingas medžiagas, kuriate unikalų Kuršių nerijos veidą. Dėkojame Jums už originalumą ir linkime įkvėpimo bei neblėstančios energijos kurti tai, kas turi išliekamąją vertę, yra tikra ir unikalu!

Didžiausia gyvenimo prasmė yra skirti ją tam, kas tęsis ilgiau nei pats gyvenimas.

Viljamas Džeimsas

 

Pasidalinkite šia naujiena

Komentaras

Filtered HTML

  • Nuorodos ir e. pašto adresai konvertuojami į nuorodas automatiškai.
  • Leidžiamos HTML žymos: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Pastraipos sudaromos automatiškai.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Nuorodos ir e. pašto adresai konvertuojami į nuorodas automatiškai.
  • Pastraipos sudaromos automatiškai.