.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,,Draugauk,sportuok,mylėk - gyvenk”

Paskutinę pavasario dieną visas Neringos švietimo įstaigas vienijantis Projektas ,,Lyderių laikas 3” jau paskutinį kartą šiais mokslo metais subūrė visus bendrame renginyje ,,Draugauk,Sportuok,Mylėk -Gyvenk”. Šiais mokslo metais tai jau antras bendras švietimo įstaigų renginys, kuriuo siekiama įgyvendinti projekto metu išsikeltus tikslus: gerinti įstaigų tarpusavio bendradarbiavimą bei didinti mokytojų ir mokinių atsakomybę.
Pažymėdami tautiškumo svarbą, visi kartu šventėme kovo 11-ąją, o norėdami smagiai atidaryti vartus į vasarą,surengėme sporto ir meno šventę,kurioje netrūko šokių,dainų,šėlionių,piešinių,smagių rungčių bei nuoširdaus vaikų juoko. Taip pat buvo paminėta ir Tarptautinė vaikų gynimo diena,dalyvavo sveikatos ir visuomenės centro atstovės, mus linksmino šmaikštusis vedėjas Edgaras Šnipaitis,o savo dainomis džiugino Neringos gimnazijos akustinis ansamblis “Inspire” (vadovai-Audronė Buržinskienė ir Edvinas Pranaitis).

Dėkojame Projektui “Lyderių laikas 3”, Neringos švietimo skyriaus vedėjai Astai Baškevičienei, Nidos KTIC “Agila” bei visai Neringos miesto švietimo bendruomenei: mokytojams, vaikams,tėveliams.

Pasidalinkite šia naujiena

Komentaras

Filtered HTML

  • Nuorodos ir e. pašto adresai konvertuojami į nuorodas automatiškai.
  • Leidžiamos HTML žymos: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Pastraipos sudaromos automatiškai.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Nuorodos ir e. pašto adresai konvertuojami į nuorodas automatiškai.
  • Pastraipos sudaromos automatiškai.