.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neringos meno mokyklos 45 metų sėkmės istorija

Balandžio 28 d. Neringos meno mokykla visą Neringos bendruomenę sukvietė į savo 45 metų jubiliejaus koncertą. Koncerto pradžioje mokytojai sudainavo bendrą dainą, kuri sužavėjo klausytojus. Kiekvieno skyriaus mokiniai atliko geriausius savo kūrinius. Visą vakarą tvyrojo ypatinga, šilta ir jauki atmosfera. Finalinis liaudies instrumentų orkestro popuri buvo palydėtas didžiulėmis ovacijomis. Koncertą vedė Justė Zinkevičiūtė ir Skirmantas Mizgiris.
Visą koncertą mokytojams padėjo suorganizuoti mokyklą baigę mokiniai (G. Ašmontaitė, V. Samoškaitė, M. Balsys, K. Markuščenko). Jų atliekami ypatingo meistriškumo reikalaujantys kūriniai buvo pati geriausia dovana Neringos bendruomenei. Renginyje dalyvavusi švietimo ir mokslo viceministrė G. Krasauskienė pasveikino Neringos meno mokyklą ir įteikė padėkas už ilgametį ir atsakingą darbą mokytojams: A. Augaitienei, I. Kisarauskienei, A. Macevičiui bei mokyklos vadovei R. Norvilienei. Rasa Norvilienė pabrėžė, kad mokyklos pagrindinis įsipareigojimas kiekvienam besimokančiajam – visapusiškai ugdyti, padėti, atrasti, suprasti, atskleisti, padrąsinti buvo, yra ir bus mokyklos pagrindinė sėkmės priežastis. Vadovė taip pat padėkojo visiems padedantiems už jų gerumą, nuoširdumą ir dėmesį jaunųjų Neringos talentų ugdymui. Sekančią dieną po koncerto, net trys mokyklos kolektyvai išvyko į respublikinius konkursus atstovauti Neringai.
1971 m. įkurta mokykla nuolat ieško naujų ir įdomių mokymo formų. Šiandien mokykloje mokoma choreografijos, dailės, dainavimo, ankstyvojo meninio ugdymo, suaugusiųjų meninio ugdymo, teatrinio meno, fotografijos ir muzikuoti fortepijonu, kanklėmis, akordeonu, gitara, skrabalais, birbyne ir kt. 2016 m. atidaryta fotostudija ir atviros edukacinės erdvės atveria dar vieną naują mokyklos etapą. Šiuo metu mokykloje mokosi 108 mokiniai ir 22 suaugusieji, kuriuos moko 19 pedagogų.

Pasidalinkite šia naujiena

Komentaras

Filtered HTML

  • Nuorodos ir e. pašto adresai konvertuojami į nuorodas automatiškai.
  • Leidžiamos HTML žymos: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Pastraipos sudaromos automatiškai.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Nuorodos ir e. pašto adresai konvertuojami į nuorodas automatiškai.
  • Pastraipos sudaromos automatiškai.