.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Palangoje atidaryta Neringos mokinių fotografijų paroda

Balandžio 21 d. Palangos m. viešosios bibliotekoje vaikų literatūros skyriuje atidaryta Neringos meno mokyklos mokinių fotografijos paroda „Mūsų žvilgsnis“. Joje mokiniai kviečia lankytojus pažvelgti į Neringą ir jos žmonių gyvenimą kitaip. Portretai, pasakiški peizažai, jūros, smėlio ir vandens vaizdiniai, pamąstymai pasakoja apie tai, kaip jaunieji fotografai mato save ir juos supančius žmones, miestus, gamtą kasdienybėje. Tai pradžia, kai viduje užgimsta – fotografijos kūrėjas.
Parodoje susirinkę palangiškiai buvo sujaudinti spalvinga, kitoniška fotografija bei filosofiniais mokinių apmąstymais. O atvykusi Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos direktorė Virginija Marozaitė pasveikino Neringos meno mokyklą su 45 metų jubiliejumi. Po parodos atidarymo Neringos mokinių grupė dalyvavo edukaciniame užsiėmime fotografavo Palangos architektūrinius paminklus ir Tiškevičiaus parką.
„Labai džiaugiuosi šia paroda. Prie fotografijų nėra nurodytas fotografų amžius, galime puikiai matyti, kad fotografui amžius nesvarbus, keičiasi tik perspektyva, kuria žvelgiame į pasaulį. Po daugelio metų galėsime palyginti, prisiminti, perfotografuoti pirmuosius būsimų žinomų fotografų darbus.“ - parodos kuratorius Norbertas Airošius.

Pasidalinkite šia naujiena

Komentaras

Filtered HTML

  • Nuorodos ir e. pašto adresai konvertuojami į nuorodas automatiškai.
  • Leidžiamos HTML žymos: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Pastraipos sudaromos automatiškai.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Nuorodos ir e. pašto adresai konvertuojami į nuorodas automatiškai.
  • Pastraipos sudaromos automatiškai.