.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mokytojų dienos minėjimo šventė

Saulėtą spalio 3 – osios dienos popietę visų Neringos švietimo įstaigų pedagogai susirinko pažymėti Tarptautinės mokytojų dienos kavinėje ,,Kuršis”. Mokytojus pasitiko meno mokyklos dailės mokytojos Monikos Urbonavičienės mokinių tapyti, lipdyti, originaliai apipavidalinti šmaikštūs mokytojų portretai, pradžiuginę ne vieną pedagogą.

Šventišką nuotaiką kūrė koncertavę ir jaukias dainas mokytojams skyrę Neringos gimnazijos bei meno mokyklos mokiniai, šypsenas kėlė I – os gimnazijos klasės mokinių sukurtas video reportažas “Svajonių mokytojas”, kuriame pradinių klasių mokinukai dalinosi savo svajonių mokytojo vizija bei linkėjo pedagogams pačių svarbiausių dalykų: nuoširdumo, sveikatos, įkvėpimo.

Renginio metu šiltas kalbas bei padėkas mokytojams skyrė miesto meras Darius Jasaitis, mero pavaduotojas Narūnas Lendraitis, tarybos narys Arūnas Burkšas, švietimo vedėja Asta Baškevičienė. Netrūko linkėjimų, padėkų esamiems ir buvusiems mokytojams, prisiminimų, šmaikščių pastebėjimų.

Po trumpos pertraukos mokytojų laukė antroji renginio dalis – protų mankšta. Mokytojai buvo suskirstyti į mišrias komandas ir galėjo patikrinti savo žinias atsakinėdami į įvairius klausimus. Netrūko juoko, linksmų atsakymų, šmaikščių pastebėjimų, simbolinių dovanėlių ir gėlių.

Vakaro programai pasibaigus, prisiminėme ir Lyderių laiko 3 pokyčių projektą: dar kartą supratome, kad bendradarbiaudami tarpusavyje, pasiekiame daugiau. Kiekvieno indėlis ir kūrybinis dalijimasis idėjomis lemia vertingesnius renginius, kokybiškesnius koncertus, sustiprėjusią motyvaciją bei pakitusius tarpusavio santykius. Žinoma, kalbėjome ir apie tai, ką ateityje galima būtų keisti. Tobulėjimo kelias yra ilgas procesas, bet tie, kurie dirba, turi susitaikyti su tuo, kad iš klaidų mokomasi greičiausiai. Visgi, renginys tikrai buvo jaukus ir šiltas, išeidami mokytojai dėkojo ir negailėjo gražių, paskatinamų linkėjimų. Visų veidus puošė nuoširdi ir atvira šypsena – tai ir yra pats geriausias įvertinimas.

Šventei pasibaigus, norisi dar kartą nuoširdžiai padėkoti visiems, prisidėjusiems prie organizavimo: Įstaigų vadovams, socialinei pedagogei Indrei Sadonytei ir jos auklėtiniams už jaukų filmuką, muzikos mokytojai ekspertei Audronei Buržinskienei ir jos auklėtiniams už šiltą dainą, mokytojui Vytautui Valiui ir jo paruoštiems mokiniams, atlikusiems solines dainas, vakaro vedėjams Karinai Šimkevičiūtei ir Daliui Kožemečenko. Už originalius protmūšio klausimus – Arūnui Balnai. Už puikias dovanėles ir paramą dėkojame Neringos švietimo skyriui ir Neringos savivaldybės administracijai bei sporto mokyklos vadovui Norbertui Airošiui. Taip pat nuoširdžiausiai dėkojame kavinės ,,Kuršis” kolektyvui už šiltą ir kokybišką priėmimą bei maitinimą.

Mokytojų dienos organizatoriai-

Neringos meno mokykla

Teksto autorė - Gintarė Dikšienė

Pasidalinkite šia naujiena

Komentaras

Filtered HTML

  • Nuorodos ir e. pašto adresai konvertuojami į nuorodas automatiškai.
  • Leidžiamos HTML žymos: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Pastraipos sudaromos automatiškai.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Nuorodos ir e. pašto adresai konvertuojami į nuorodas automatiškai.
  • Pastraipos sudaromos automatiškai.