.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neringos meno mokyklos mokinių koncertas „Draugai draugams“

Neringos meno mokyklos liaudies instrumentų skyriaus mokiniai š. m. balandžio 25 d. surengė didelę šventę „Draugai draugams“ mažiausiems Nidos lopšelio–darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniams. Lietuvių liaudies instrumentais – tradicinėmis ir didžiosiomis kanklėmis, lumzdeliu, skrabalais ir akordeonais grojo 1–6 klasės mokiniai. Mažuosius žiūrovus Neringos meno mokyklos mokiniai kartu su mokytojais Vytautu Zeleniu, Vaida Luckute ir Roberta Petraityte supažindino su liaudies instrumentais, kuriais mokoma meno mokykloje.
Koncertą pradėjo 1 klasės mokinė Urtė Markuščenko grodama lumzdeliu, po jos sekė pirmokė Jogailė Vainutytė, kuri grojo pianinu ir lumzdeliu. Kanklių specialybės pirmokė Urtė Marija Burkšaitė atliko lietuvių liaudies kūrinį didžiosiomis kanklėmis, o 5 klasės mokinė Simona Jakaitė savo kūriniu „Svajonė“ kvietė pasvajoti apie artėjantį pavasarį. Tradicinių kanklių ansamblio atlikėjos Mia, Eglė, Miya, Liepa, Simona ir Aiva šį penktadienį dalyvaus XVII Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinės muzikos ansamblių ir orkestrų festivalyje „Trimitatis“, todėl šiame koncertuke atliko 2 linksmuosius lietuvių liaudies kūrinius „Vilties valsą“ ir „Dujalį“ iš šio festivalio programos. Gražų ir linksmą koncertą užbaigė akordeonistų ir skrabalų ansamblis kartu su Ąžuolu, Rapolu, Tautvydu bei mokytoju Vytautu Zeleniu pagrodami 4 smagius kūrinius.
„Ąžuoliuko“ auklėtiniai įdėmiai klausėsi jaunųjų muzikantų atliekamų kūrinių, gausiai plojo, o pasibaigus koncertukui net neskubėjo skirstytis, taip savo plojimais prašydami dar pagroti linksmuosius kūrinus. Kai mokytojas Vytautas Zelenis pakvietė apsilankyti Neringos meno mokykloje ir mokytis groti šiais instrumentais, daugelis mažųjų auklėtinių keldami ranką sakė – „ir aš noriu... o kur ateiti?“
Kviečiame prisijungti prie šio smagaus muzikantų būrio ir įsilieti į nuostabų muzikos pasaulį besimokant Neringos meno mokykloje.

Pasidalinkite šia naujiena

Komentaras

Filtered HTML

  • Nuorodos ir e. pašto adresai konvertuojami į nuorodas automatiškai.
  • Leidžiamos HTML žymos: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Pastraipos sudaromos automatiškai.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Nuorodos ir e. pašto adresai konvertuojami į nuorodas automatiškai.
  • Pastraipos sudaromos automatiškai.